Zdjęcia z wakacji

Ten artykuł możesz teraz znaleźć pod nowym adresem www.lemonize.me gdzie znajdziesz jeszcze więcej skandynawskich inspiracji.

Zapraszam 🙂

Nie macie wrażenia, że odkąd pojawiły się elektroniczne nośniki danych nie mamy już ochoty wywoływać zdjęć? Efekt? Jakiś milion zdjęć na dysku, których nikt nie ma ochoty obejrzeć od A do Z i wybrać te lepsze. Bo oczywiście zachowane są wszystkie, nawet te których sama nie mam ochoty oglądać z co dopiero pokazać innym ludziom 🙂

Urodziła się więc z mojej głowie idea wieszania zdjęć na ścianie, zwłaszcza tych z wakacji. Pewnie będę zmieniała co jakiś czas zdjęcia w ramkach ale chciałabym zachować w domu miejsce gdzie będą sobie takie pamiątki wisiały.

Jeśli zdjęć ma być dużo to dobrze wygląda w opcji czarno-białej. Zwłaszcza jeśli zdjęcia są małe. Podobają mi się ramki różnej grubości i wielkości. Niby chaotycznie ale jednak do siebie pasują.

To wręcz zadzwiające jak różne style, kolory i wielkości ramek mogą do siebie pasować. Jedno je jednak łączy – minimalizm treści i to jest klucz to pięknej ściany obrazów w tym wydaniu.

 

W wersji białych ramek pozwoli wyeksponować kolorowe zdjęcia. Te z wakacji zasługują szczególnie na druk w kolorze. To czas radości i nasyconych kolorów przyrody.

Pozostaje jeszcze wybór odpowiedniego ułożenia ramek.

Aga

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s